HABERLER

Wolfteam Yıldızlar Ligi 1. Sezon Tamamlandı!

3.5.2017

Wolfteam Yıldızlar Ligi 1. Hafta

Nescafe 3’u1 arada Extra ile Wolfteam Türkiye Şampiyonasın da 2. Olarak bitiren Dark Passage lige HWA Gaming karşısında 2-0 mağlup olarak başladı.

2016 Yılının en iyi takımı seçilip Wolfteam Tarihinde ki en büyük turnuvada Şampiyon olan “DeadLyShooterS” 1907 Fenerbahçe olarak ilk maçına çıktı.

2016 Yılında Lig maçlarında lider özelliğine sahip olan HWA Gaming Wolfteam Yıldızlar Liginde de 1. Haftayı Lider olarak tamamladı.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 2. Hafta

Dark Passage maçı ile güne başlanılan bu hafta da “DP” oyuncuları Eğitim sürecinde olduklarından dolayı maçlara tam kadro çıkamıyordu ve “Zone” takımı ile berabere kalarak haftanın ilk  maçını tamamladı.

GİST ( Gaming İstanbul ) ‘da Şampiyon olan Game Sultan 1. Hafta da “Aurora” ile berabere kalsa da 2. Hafta “Oyunfor Crew” takımına 2-0 mağlup oldu.

Lider olan HWA Gaming “Astray” takımına 2-0 mağlup olarak ilk yenilgisini almış oldu ve bu yenilgi üzerine 2. Hafta Liderliği “Astray” takımı aldı.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 3. Hafta

Game Sultan eski formuna dönmeye başlarken “Dark Passage” karşısında 2-0 galip gelmeyi başarıyor.
HWA Gaming “Astray” ile liderlik için kapışırken 3. Hafta Oyunfor.Crew karşısında 2-0 galip gelirken liderlik için büyük bir adım daha attı.

1907 Fenerbahçe “Zone” Karşısında kolay bir galibiyet ile Wolfteam Yıldızlar Liginde Üst sıralara çıkmaya başardı.

HWA Gaming ile taht kapışmasın da olan “Astray” Aurora maçı “Aurora” takımının talepleri doğrultusunda maç ileri bir tarihe ertelendi.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 4. Hafta

1. Hafta ertelenen Dark Passage maçları 4. Hafta ek olarak ekleniyor ve Dark Passage 2 maçta da Zone ve 1907 Fenerbahçe karşısında berabere kaldı.

GIST ‘de Şampiyon olan Game Sultan Liderlik kapışmasında olan HWA Gaming ile berabere kaldı.

3. Hafta lider olarak bitirip tahtta oturan “Astray” Galakticos tarafından teklif alarak Wolfteam Yıldızlar Ligine “Galakticos Team” olarak devam etti.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 5. Hafta


Yeni bir takım olsa da uyumluluk ve bireysel oyunculuk olarak üst düzey kişilerden oluşan “Zone” “Oyunfor.Crew” karşısında 2-0 Galip gelerek  HWA Gaming ve Galakticos Team arasında olan taht kapışmasına bu haftalık son buldurup 2. Sıraya yükselerek HWA Gamıng & Galakticos Team ortasında yer alıyor.

1907 Fenerbahçe 5. Haftada halen mağlup olmamışken HWA Gaming karşısında da beraberlik alıyor.

Liderlik savaşında olan “Zone” Dark Passage karşısında 2-0 galip gelerek haftayı 6 puan alarak haftayı lider olarak tamamlıyor.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 6. Hafta

Eğitimleri dolayısıyla Maçlara hazırlanamayıp eksik kadro ile devam eden Dark Passage 2016’daki başarısını ortaya koyamayarak “Galakticos Team”  karşısında 2-0 mağlup oldu.

Zone ve Galakticos Team arasında olan Liderlik savaşına HWA Gaming de dahil olarak “Aurora” karşısında 2-0 galip geldi.

6. Hafta yenilgisi olmadan devam eden 1907 Fenerbahçe Oyunfor.Crew karşısında da 2-0 galip gelmeyi başardı.

5. Haftayı lider olarak tamamlayan “Zone” Game Sultan karşısında 2-0 mağlup gelerek tahtta veda ediyor.

Wolfteam Yıldızlar Ligi 7. Hafta

Dark Passage “Aurora” karşısında 2-0 mağlup gelerek Wolfteam Yıldızlar Ligine veda ediyor.
Liderliğini koruyan “Galakticos Team” Oyunfor.Crew karşısında 2-0 Galip gelerek 7. Hafta sonunda ligde lider olarak tamamlayıp 30 puan ile kapattı.

Game Sultan karşısında 2-0 Galip gelen 1907 Fenerbahçe Lige alt sıralardan gelerek ligi 2. olarak tamamladı.

Galakticos Team ve Zone ile liderlik kapışmasında olan HWA Gaming ligi 3. Sırada bitiriyor ve Çeyrek Finale çıkmaya hak kazandı.

1907 Fenerbahçe ve Galakticos Team Direkt yarı final ile play offlara başlayarak ligde sıralamanın verdiği başarının gölgesinde yarı finale HWA Gaming mi? Aurora mı? Zone mi? Oyunfor.Crew mi? Diyerek heyecanla bekliyorlar.

Game Sultan Play offlara kalamayarak “Wolfteam Amatör Ligi’ni 2. Olarak bitiren takım ile Wolfteam Yıldızlar Liginde kalıp kalmama savaşı veriyor.

Play Off Maçları;

Çeyrek Final;

HWA Gaming vs Team Aurora
Zone vs Oyunfor Crew

Yarı Final;

1907 Fenerbahçe vs ?? - 
Galakticos Team vs ?? -

TheOnlyKinng

iyi oyundu tebrikler