HABERLER

Wolfcity'nin sıradaki durağı Antalya!

2.5.2018

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Antalya’da devam ediyor

 

Wolfcity heyecanı Antalya’ya geliyor

 

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu Wolfteam’in ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında düzenlenen Wolfcity turnuvası Antalya’da devam ediyor. ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezonu ikinci ayağı 6 Nisan 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenecek.

 

Netmarble Türkiye, Türkiye’nin en popüler bilgisayar oyunlarından biri olan Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in ikinci Wolfcity Turnuvası 06 Mayıs 2018 tarihinde Antalya’da gerçekleştirecek. Ay Işığı İnternet Kafe de düzenlenecek olan turnuvaya tüm Antalya ve çevre illerden yoğun katılım bekleniyor.

 

Turnuvalar 8 şehirde düzenleniyor

Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor.

 

Türkiye’nin Kupası – ASUS Wolfteam Türkiye Kupası

Antalya’da düzenlenecek turnuvada başarılı olacak oyuncu ve takımlar, İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde mücadele etme imkanı kazanacak.

 

Wolfteam Turnuvada yer almak veya Wolfteam Espor hakkında en güncel haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ASUS Wolfteam Türkiye Kupası finallerine giden yol bu turnuvadan geçiyor, sen de takımını topla ve turnuvaya katıl!

 Hemen kayıt ol: https://joy.ac/4iju