HABERLER

Team Turquality Multiplex: Finallere Layık Bir Team Turquality

2.11.2018

Şu zamana kadarki lig için neler düşünüyorsun?

Öncelikle Ligdeki ilk sezonum. Bu sezon profesyonel olarak ilk sezonum olduğu halde çok kolay bir şekilde alışabildim. En azından böyle olduğunu düşünüyorum.  Oyun görevlilerimiz sağ olsun mükemmel bir ortam ve saygı sevgi çerçevesinde maçlarımızı oynuyoruz. Arka planda gerçekleşen bu güzel çalışmaların karşılığında ise biz de güzel bir oyun sunuyoruz, izleyenlere. 

Önümüzdeki hafta için neler düşünüyorsun?​

Önümüzdeki hafta da her hafta olduğu gibi yüksek performansımızı göstereceğiz. Eğer günümüzdeysek bu hafta bizim için zaten tartışmaya kapalı. Sözlerim çok keskin olsa da, bu durumun nedeni takımca kendimize olan inancımızdır. Yeni oyunculardan kurulu bir takım olmamıza rağmen  her takımı yenebilecek, her takımdan puan alabileceğimizi gösterdiğimizi düşünüyorum. Ligde bulunduğumuz konum ve topladığımız puanlarda bunun en büyük kanıtı olduğuna inanıyorum.

Takım performansı için neler düşünüyorsun?

Takım performansımız şuan da gayet iyi bir durumda fakat takım arkadaşlarım bende dahil her gün müsait olup antrenman yapamıyoruz. Takımdaki herkes ya çalışıyor ya da okuyor oyuna zamanımızı sadece akşamları ayırabiliyoruz. Bu durum bizi biraz zorluyor. Diğer işlerimizden dolayı günlerimiz çok yoğun oluyor. Bu olumsuzluğu da yıkmak için her akşam birlikte oynamaya gayret ediyoruz. Sahip olduğumuz vakitleri de yeni taktikler geliştirmek için kullanıyoruz. 

Bireysel performansın için neler düşünüyorsun?

Bireysel performansım hakkında güzel şeyler düşünmekteyim. Lige ilk adımlarımı attığım da heyecan tabi ki olmuştu fakat şuan da heyecandan çok zevk almaktayım. Bireysel performansımın iyi olduğunu düşünüyorum.