HABERLER

Lenovo Wolfteam Ligi Son Durum

7.8.2016

Heyecan tüm hızıyla devam ediyor!

İlk gün maçlarında sürpriz yaşanmadı, Oyunfor Crew zorlandığı maçta RespectHS'yi 9-8 yenmesini bildi. Dark Passage ise AyYıldızTeam'i 9-4 ile geçti. HWA Gaming favori olmanın sorumluluğunu yerine getirdi ve Oyunfor Crew'i zorlanmadan 9-5 geçti.

 

İkinci güne baktığımızda ise AyYıldızTeam turnuvanın ilk sürprizine imza attı ve ilk günü 0-2 kapatmasına rağmen oyuncular tarafından favori gösterilen takımlardan Bulls Esports'u 9-2 ile geçti.Günün diğer öne çıkan maçlarında ise Dark Passage, Ehlibeytlere şans tanımadı ve 9-2 yendi. NumberOne Esports ise turnuvanın 2 favori takımı olan HWA Gaming ve DeadlyShooters'a sırasıyla 9-2 ve 9-1 yenilerek bu ligde hayal kırıklığı yaratan ilk takım oldu.

 

Üçüncü gün öncesinde birbirinden heyecanlı maçlar bizleri bekliyordu.HWA Gaming önce Bulls Esports'u 9-2 daha sonra Dark Passage'ı 9-6 ile geçti. Dark Passage ise HWA maçını kaybettikten sonra bir oyuncu problemi yaşadı ve DeadlyShooters maçını 4 kişi oynamak durumunda kaldı. Bu maçıda 9-6 kaybeden Dark Passage üst sıralardan biraz daha uzaklaştı ve yerini Oyunfor Crew ile DeadlyShooters'a bıraktı. Ligin formsuz takımları ile 2 maçı olan AyYıldızTeam ise günü 2 galibiyetle kapattı ve playoff potasına kendini attı.

 

Dördüncü güne baktığımızda birbirinden sıkı maçların oynandığına şahit olduk. RespectHS , AyYıldızTeam'a 9-8 mağlup oldu, BPI, NumberOne'ı ve DeadlyShooters'ta Bulls'u aynı skorlarla mağlup etti.

 

5. günde tam 11 maç bizleri bekliyordu. Oyunfor Crew, Dark Passage'ı 9-7 mağlup etti ve lig için ne kadar iddialı olduğunu kanıtladı. HWA Gaming 2 de 2 yaptı. Önce turnuvanın sürpriz takımı AyYıldızTeam'ı 9-4, sonrada şampiyonluk yolundaki en büyük rakiplerinden DeadlyShooters'ı 9-5 yenerek ligin zirvesinde yalnızlaştı.

 

İlk yarının sonunda güncel puan durumu şu şekilde oluştu.

 

Takım Galibiyet Mağlubiyet Puan
HWA Gaming 9 0 27
Oyunfor Crew 8 1 24
DeadlyShooters 7 2 21
Dark Passage 6 3 18
AyYıldızTeam 5 4 15
BPI Gaming 3 6 9
Bulls Esports 3 6 9
RespectHS 2 7 6
Ehlibeytler 1 8 3
Numberone Esports 1 8 3

 

Ligin 2. yarısı 8-12 Ağustos tarihinde oynanacak olan maçlar ile devam edecek.Playoff maçları ise 14 Ağustos Pazar ve 15 Ağustos Pazartesi günü oynanacak. Playoff maçlarını canlı olarak www.twitch.tv/wolfteam adresinden izleyebilirsiniz.