HABERLER

Ice Warriors TheLepha: Her An Her Şey Olabilir

1.11.2018

Şu zamana kadarki lig için neler düşünüyorsun?

Bu seneki ligin eski sezonlara göre çok daha çekişmeli olduğunu düşünüyorum. Maçlardan farklı sonuçlar çıkıyor. Ligin gidişatı hakkında bir yorum yapmak sonuçları görene kadar imkansız. Her an her şey olabilir. Tüm sürprizlere açık bir lig. Rekabetin üst seviyede olması bir oyuncu olarak beni çok mutlu ediyor. Böyle bir ligde olumsuz anlamda en az sürprizle karşılaşmak için çok çalışmak gerekiyor. Bizde çok çalışıyoruz. 

Önümüzdeki hafta için neler düşünüyorsun?​

İlk yarıda performansımız düşüktü fakat 2. yarıda bu haftadan itibaren yeni yaptığımız transferle takımımızı yeniden oturtmaya başladık. Bu hafta ve bundan sonraki haftalarda gerçek Ice Warriors u göstereceğiz. Kendimizi biliyoruz, kendimize güveniyoruz. Gerçek Ice Warriors’u gösterebilmek için çok çalıştık. Çalışmalarımızın karşılığını alacağımızdan eminim.

Takım performansı için neler düşünüyorsun?

Takım olarak iyi bir oyun sergilemeye başladık. Takımımızı yeni yeni oturtmaya başladığımız için oyunumuz yeni yeni oturuyor. Takım oyununu iyi yapacağımızı ve ilerleyen zamanlarda bunu herkese göstereceğimizden eminim. Dediğim gibi ilk haftalar bizim için çok iyi geçmemişti. Takımca hareket etme konusunda zorlanıyorduk artık bu sorunu da aştığımıza inanıyorum. Lig bizim için yeniden başlıyor desem uygun olacaktır. 


Bireysel performansın için neler düşünüyorsun?

Bireysel performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle son haftalardaki oyunlarımda kendimi ispatladım. İlerleyen zamanlarda da takım arkadaşlarımın desteğiyle beraber bu performansım devam edecek. Kişisel anlamda en büyük amacım performansımın her gün daha yukarıya çıkması. Bunun için özel olarak da çalışıyorum. Dediğim gibi takım arkadaşlarımın da bu konuda ciddi bir desteği var. Hepsinden daha önemlisi ise kazanmamız. Benim iyi performansımdan daha öncelikli bir konu var ise o da kazanmamızdır.