HABERLER

Galakticos TheFroggy: Benim İçin Her Şey Yeni Başlıyor

1.11.2018

Şu zamana kadarki lig için neler düşünüyorsun?

Şuana kadar lig bana göre beklentilerimin üstünde gidiyor. ,Maçlar tam saatlerinde başlıyor, sunucular, hakemler tam izleyicilerin istediği performansı göstererek mükemmel bir maç keyfi veriyor. Arka tarafta herkes üzerine düseni fazlasıyla yapıyor. Bizlere bu imkanı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Kamera önünde oyuncular olarak biz de umuyorum ki güzel bir lig sunuyoruzdur. 

Önümüzdeki hafta için neler düşünüyorsun?​

Önümüzdeki haftaki maçlarımız da İce Warriors ve HWA Gaming ile karşılaşacağız. İce Warriors ile ilk defa karşılaşacağımız için çok heyecanlı ve hırslıyım. Umarım maç umduğum gibi geçer ve galip biz oluruz. HWA Gaming’ için söyleyebileceklerim ise, ilk karşılaşmamızdaHWA Gaming takımını 2-0 mağlup etmiştik. Bu yüzden takımımı bir adım önde görüyorum. O maçtan da galibiyetle ayrılacağımızdan hiç şüphem yok. Kısacası bu haftayı 2 galibiyetle kapatacağımıza inancım tam.

Takım performansı için neler düşünüyorsun?

Şu an ki takım performansımız oldukça iyi Kırmızı sezonda şuan üçüncü sırada yer alıyoruz. Güçlü rakiplerle maçlara çıktık ve güzel skorlarla ayrıldık. Bazı zamanlarda  talihsizlikler olmasına rağmen rotasyonumuzu bozmayıp inandığımız yolda her zaman kazanmaya devam ettik. Umarım ilerleyen haftalarda daha iyi sıralarda görürüm takımımı. Ligin zirvesine çıkabileceğimize inanıyorum, takımca inanıyoruz ve bunu gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz. 

Bireysel performansın için neler düşünüyorsun?

Mavi Sezon’a bakılırsa Kırmızı Sezon da performansım çok düşük, takipçilerimin olduğu gibi ben de bu durumun oldukça farkındayım. Oyun açısından yaptığım bazı taktiksel ve tercih ettiğim silah değişiklikleri ile önümüzdeki haftalarda
performansımın toplanmasını umuyorum .Bunun için çok çalışıyor, çok çaba harcıyorum. Umarım ilerleyen maçlarda eski performansıma döner, Takımım için elimden gelenin fazlasını yaparım. Bunun için hazırım...