HABERLER

Dark Passage Vanisher: Takımca Yükselişe Geçeceğiz

2.11.2018

Şu zamana kadarki lig için neler düşünüyorsun?

Lig şu an için genel konuşursak, iyi gidiyor. Takımlar eşit şekilde hazırlanmış. Kimin kimi yeneceği her hafta değişiyor ve her hafta başka taktik ve hazırlıklarla karşılaşıyoruz. Takımım adına konuşmak gerekirse takımı sonlardan en yukarılara taşıma çalışmalarına başladık ve galibiyetler bizi bekliyor diyebilirim.

Önümüzdeki hafta için neler düşünüyorsun?​

Önümüzdeki hafta Mavi sezonun finalistleriyle oynayacağımız bir hafta olacak. Bizim için zor olabilir ama rakiplerimiz içinde kolay olmayacak bir hafta olacağından şüphem yok. Onlara karşı çok iyi hazırlandığımızı düşünüyoruz. Bu hafta oynanacak maçlarda favori değiliz ama sürpriz yapabileceğimize inancım tam.

Takım performansı için neler düşünüyorsun?

Takım performansı için şuan kadromuzda yeniliklere gittik ve birbirimize alışmamız zor olmadı diyebilirim. Bu haftadan itibaren takımıma güvenim tam ve puan tablosundaki yerimizi yukarı sıralara taşımayı hedefliyoruz. Yenilenen kadromuzla çıkışa geçeceğiz. Lige verilen 1 haftalık ara bizim için çok iyi oldu çok fazla çalışma fırsatı buldurduk. Bu arayla beraber yeni transferlerimizle uyum sorununu aşmış olduk. 

Bireysel performansın için neler düşünüyorsun?

İlk haftalardaki başarılı performansımın düştüğünün farkındayım. Fakat takımımın bana verdiği öz güven ve destek ile eski formuma kavuşup, rakiplerimize korku salmaya devam edeceğim. Diğer sorularda da dediğim gibi inanıyorum ki lig bizim için yeniden başlayacak. Önümüzde ki haftayla beraber takımca yükselişe geçeceğiz. Ben de eski formuma geri dönerek elimden gelenin en fazlasını vereceğim.