HABERLER

Asus Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Play-off Yarı Final 1907 Fenerbahçe vs Galakticos

4.7.2018

1907 Fenerbahçe – Galakticos

 

Asus Wolfteam Ligi sezonunu yenilgisiz bir şekilde lider olarak tamamlamayı başaran 1907 Fenerbahçe ile sezonu 5. sırada tamamlayan Galakticos yarı final mücadelesinde karşı karşıya geliyor. Büyük mücadele 5 Temmuz Perşembe günü saat 18.00’de başlayacak.

Asus Wolfteam Ligi’nde çıktığı 14 maçta 10 galibiyet, 4 beraberlik alan 1907 Fenerbahçe, 34 puanla normal sezonu yenilgisiz şekilde lider olarak tamamlamayı başarmıştı. Galakticos ise çıktığı 14 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet alarak 15 puan toplamış ve ligi 5. sırada bitirmişti.

Ligi yenilgisiz bir şekilde tamamlayan ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan 1907 Fenerbahçe ise bu sene tek hedefi olan şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmak istiyor. Geçen sezonun aksine çok daha güçlü ve ekipçe oynayan sarı lacivertli ekip hiç şüphe yok ki oyun seviyesini en üst düzeyde tutan takımların başında geliyor.

Geçen sezonun finalisti, bu sezon ise isteği sonuçları alamayan Galakticos güçlü rakibi 1907 Fenerbahçe karşısında bir sürpriz yapmayı hedefliyor. Geçen sene olduğu gibi finale çıkmak isteyen Galakticos, bu sefer şeytanın bacağını kırarak şampiyon olmak istiyor. Bu hedefine ulaşmak için önce yarı final mücadelesini kazanması gereken ekip her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda.

 Ligin yenilgisiz lider 1907 Fenerbahçe mi yoksa eski günlerine dönmek isteyen geçen sezonun finalisti Galakticos mu adını finale yazdırmayı başaracak? Bu sorunun cevabı 5 Temmuz Perşembe günü saat 18.00’de yanıt bulacak. Dev mücadele Youtube/Joygamewolfteam kanalından canlı yayınlanacak.