HABERLER

Asus Wolfteam Ligi 7. Hafta 2. Gün Maçları

25.6.2018

Team Turquality - Galakticos

Asus Wolfteam Ligi’nde normal sezonun son gününe gelindiğinde günün ilk karşılaşması Team Turquality ile Galakticos arasında gerçekleşirken iki takım da birbirine üstünlük sağlayamadı ve iki takım da normal sezonu beraberlikle tamamladı.

İlk karşılaşma Üs Kodu haritasında gerçekleşirken, rakibine net bir üstünlük kuran Galakticos, mücadeleden 9-3’lük skorla ayrılarak seride 1-0 öne geçmeyi başaran takım oldu. Kreus, Galakticos adına aldığı 17 skorla maçın en skorer oyuncusu olmayı başardı.

Serinin ikinci maçına geçilirken daha bütün bir takım halinde gözüken Team Turquality mücadeleyi 9-7 kazanarak mücadeleye beraberliği getirdi ve 1 puanı kazanmayı başardı. Mavi beyazlı ekip adına en çok skor alan oyuncu ise aldığı 20 skorla SkyMissions oldu.

 

Galatasaray – Ice Esports

Asus Wolfteam Ligi’nde iki farklı iddiası bulunan takımın mücadelesinde gülen taraf Galatasaray Espor oldu. Rakibini iki maçın sonunda da farklı yenmeyi başaran sarı kırmızılı ekip böylece normal sezonu galibiyetle kapatmayı başardı.

Üs kodu haritasında rakibine ciddi bir üstünlük kuran Galatasaray Espor, bu haritadan 9-4’lük üstünlükle ayrılmayı başardı. Sarı kırmızılı ekip adına en çok skor alan oyuncu ise aldığı 17 skorla TheBorewn oldu.

Serinin ikinci maçı için Depo haritası seçilirken ilk maça benzer bir senaryo hayat buluyordu. Depo haritasından ise 9-3 üstünlükle ayrılan Galatasaray Espor, aldığı bu galibiyetle seride durumu 2-0’a getirerek 3 puanı hanesine yazdıran takım oldu. Sarı kırmızılı ekip adına serinin ikinci maçında en çok skoru 2 oyuncu birden almış olsa da, son raunda damgasını vuran oyuncu hiç şüphe yok ki AytekinPasa oldu.

 

YouthCrew – HWA Gaming

Günün en önemli karşılaşmasında galibiyet sesi çıkmadı. 2 güçlü ekibin mücadelesi beraberlikle sonuçlanırken, YotuhCrew ve HWA Gaming Asus Wolfteam Ligi son gününde hanelerine 1’er puanı yazdırdı.

Serinin ilk maçı Şehir Meydanı’nda gerçekleşirken, mücadele inanılmaz bir çekişmeye sahne oldu. Mücadeleyi 9-8 kazanarak seride 1-0 öne geçen taraf YouthCrew oldu. Sarı siyahlı takım adına en çok skor alan oyuncu ise aldığı 20 skorla Empleo olurken HWA Gaming takımında da aynı skor sahibi olan Elessy dikkat çekiyordu.

Serinin ikinci maçı Depo haritasında oynanırken kazanan bu sefer HWA Gaming oldu. Kazandığı 9-3’lük skorla adeta rakibi YouthCrew’u haritadan silen turuncu siyahlı ekip aldığı bu galibiyetle seriye 1-1’lik eşitliği getirdi. HWA Gaming adına en çok skor alan oyuncu ise 14 skorla SONIC oldu.

1907 Fenerbahçe – Dark Passage

Asus Wolfteam Ligi normal sezonun son maçına lider sıfatıyla çıkan 1907 Fenerbahçe rakibi Dark Passage’ı yenerek günü 3 puanla kapatırken normal sezonunu da lider tamamlayan takım olmayı başardı.

Serinin ilk maçı Saray haritasında oynanırken sarı lacivertli ekip rakibini rahat bir şekilde yenmeyi başardı. Aldığı 9-3’lük skorla seride 1-0 öne geçen 1907 Fenerbahçe’de 4 oyuncu 10 üzeri skor almayı başardı.

Serinin ikinci maçı ise Şehir Meydanı haritasında oynanırken, 1907 Fenerbahçe bir kez daha rahat bir galibiyet almayı başardı. Rakibini yine aynı skorla yani 9-3’lük skorla yenen lider takım böylece seride durumu 2-0’a getirerek 3 puanı hanesine yazdıran takım oldu. 1907 Fenerbahçe adına en çok skor alan oyuncu ise 16 skorla takım kaptanı CombatStar oldu.