HABERLER

Asus Wolfteam Ligi 5. Hafta 1. Gün Maçları

15.5.2018

Dark Passage.Dominos – Team Turquality

Süper haftanın ilk gününde mağlup olan Dark Passage.Dominos ile ilk günün sürpriz puanını alan Team Turquality karşı karşıya geldi. Serinin ilk maçı Antep Kalesi’ne konuk olurken Dark Passage.Dominos çok rahat bir galibiyet almayı başardı. Maçı 9-0 kazanan ekip seriye çok hızlı bir giriş yapmış oldu.

İstasyon haritasında maç başlarken toparlanmış bir görüntü sergileyen Team Turquality, güçlü rakibini 9-4 yenerek seriye eşitliği getirmeyi başardı.  Güne bir puanla başlayan 2 takımın serisinde, son maçın yıldızı aldığı 18 skorla The Narissa oldu.

 

YouthCrew – 1907 Fenerbahçe

Süper haftanın 2. Günü 2. Maçında takımlar İstasyon Haritası’nda yerini alırken, rakibine nazaran çok daha hızlı bir oyun sergileyen YouthCrew ilk maçı kazanmayı bildi. 9-3’lük galibiyetin en büyük destekçisi ise aldığı 15 skorla Lawwe oldu.

Mutlak galibiyet parolasıyla 2. Maça çıkan ekipler Depo haritasında yerini alırken bu sefer gülen taraf 1907 Fenerbahçe oldu. Aldığı bu galibiyetle hem beraberliği kurtardılar hem de ligimizin yenilgisiz tek takımı olma ünvanlarını korumayı başardılar.  1907 Fenerbahçe’de tüm oyuncular 13 ve üzeri skor alırken en fazla skoru alan oyuncu ise ITheJessly oldu.

 

Galatasaray – Galakticos

Haftanın ilk gününde sürpriz bir beraberlik alan Galatasaray mutlak galibiyet hedefiyle çıktığı mücadelede, rakibi Galakticos’a şans tanımadan 2-0 skorla kazanmayı başardı. Aldığı bu galibiyetle günü 3 puanla kapatan sarı kırmızılı ekip zirveyi yakından takibini sürdürdü. Serinin ilk maçı Üst Kodu haritasında gerçekleşirken Galatasaray haritadan 9-6’lık skorla galibiyetle ayrıldı.

Serinin 2. Maçı ise Antep Kalesi’nde gerçekleşirken Galatasaray bir 9-4’lük skorla bir kez daha kazanan taraf olmayı başardı.  Maçın adamı ise hiç şüphe yok ki aldığı 22 skorla TheBorewn oldu. Bu Galibiyetle seride durumu 2-0 yapan sarı kırmızılı ekip günü 3 puanla kapattı.

 

Ice Esports – HWA Gaming

Hızlı ve baskın bir oyun, takımca hareket etmek… Tüm bu ifadeler serinin ilk maçında Ice Esports’u anlatmak için yeterli. Şehir Meydanı haritasından 9-2’lik galibiyetle ayrılan Ice Esports günün son serisine galibiyetle başlamış oldu. Galibiyetin başrolünde ise hiç şüphe yok ki aldığı 18 skorla WhyMach1ne vardı.

Takımlar 2. Maç için Üst Kodu haritasında yerlerini aldı. İlk maça göre çok daha iyi bir oyun sergileyen HWA Gaming,  zorlu mücadeleden 9-7 ayrılarak günü 1 puanla kapatmayı başardı. Takımca hareket eden HWA Gaming’in tüm oyuncuları 11’den fazla skor çıkarmaya başardı.