Transformers & Goley Şampiyonası

Türkiye'nin en çok oynanan futbol oyunu Goley, Transformers ile birlikte harika bir turnuvayla karşınızda. 4 Sezon sürecek ve toplamda 20.000 TL değerinde ödül havuzu bulunan turnuva heyecanını yaşamak istiyorsan sen de bu yarışa katıl!

EŞLEŞMELERİ GÖR

ŞAMPİYONA EŞLEŞMELERİ

22.07.2017

Transformers: Son Şovalye

Premier Edition oyuncaklarını keşfet!

Detaylar

Goley - Liderler Modu her zaman büyük turnuvalara ev sahipliği yapmıştır. Bu defa ise Hasbro - Transformers ve Goley iş birliği ile sizlere birbirinden değerli hediyeler ve para ödülü bir geri dönüş yapmak istiyoruz. Turnuvamız 2 haftalık sezon aralığında ilk 16 kişiyi turnuvaya eklememiz ile başlıyor.  İlk sezon maçları 1-2 Temmuz'da yani Cumartesi Pazar günü oyanacaktır. Cumartesi günü elemeler ve Pazar günü güzel bir canlı yayın ile Final maçları oynanarak sezona son verilecektir.  Toplamda 4 sezondan ve 1 büyük finalden oluşacak turnuva ortalama 3 ay sürecek.  Her sezonun 1. ve 2. oyuncuları büyük finale katılmaya hak kazanacak. Bu oyuncular büyük para ödülü için kıran kırana bir performans sergileyecekler. 

Kurallar

  1. İlk ve önemli kural! Turnuvanın maçları esnasında oyun hatalarından yararlanarak üstünlük sağlayacak oyuncular turnuvadan direkt olarak uyarısız şekilde eleneceklerdir. 
  2. Oyuncular maç içerisinde birbirlerine hakaret veya kışkırtıcı şekilde davranılar ise direkt olarak turnuvadan uzaklaştırılacaklardır. 
  3. Turnuva maçlarının saatleri oyunculara öncesinden sosyal medya vasıtası ile ve oyun içi posta ile bilgilendirilecekler. Bu bildirimlere rağmen maç saati geldiğinde oyunda olmayacan oyuncu turnuvadan elenecektir.
  4. Maç esnasında oyunculardan birisi düşme/kopma vb gibi durumlarda avantaj rakip takıma geçecek ve o maç galip sayılacaktır.
  5. Elemeler ve çeyrek final maçları tek maç üzerinden oynanacaktır. Yarı final ve Final maçları 3 maç üzerinden oynanacak, 3 maçın 2'sinden galip gelen oyuncu bir sonraki tura yükselecektir.
  6. Turnuva'yı başlamadan önce oyun görevlileri sizlere ulaşacak ve odaları yönetecektir. 
  7. Maçlar rastgele stadyum seçeneceğinde oynanacaktır. Ev sahibi eşleştirme tablosunda üst sırada olan oyuncudur.
  8. Maçlar 3 dakika ve uzatmalar açık şekilde oynanacaktır.